järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Elevant VIIRA

5,00 €
Elevant VIIRA
Elevant VIIRA
Elevant VIIRA

Elevant VIIRA

5,00 €

Pöögist käsitööna valminud elevandid on ühelt küljelt värvitud. Teiselt poolt on vants värvimata. VIIRA tuleb koos pisikese kotiga, kuhu ta kenasti peitu mahub. Naturaalne puit on käe all mõnusalt pehme ja soe. Need armsad elevandi klotsid on ROKU pere valmistatud. Elevandid on valminud käsitööna ja iga vants on omanäoline ja isesugune. 

Vantsid on valmistatud naturaalsest pöögist. Esineb nii marmorjat mustrit kui tavalist heledat puitu. Elevandid on lihvitud, pehmete ümarate servadega. Elevant on värvitud vesialuselise mänguasjade värvimiseks ettenähtud värviga. Tagumine külg on töötlemata naturaalsest puidust. VIIRA tuleb Sinu koju puuvillases kotis, milles on teda mugav hoiustada.

Soovi korral voib elevandid katta mesilasvahaga ja kaitsta neid määrdumise eest.

Erinevad puidumustrid, värvi paigutuse erisused ei ole defektid. Elevandid ei ole mõeldud närimiseks ja seetõttu soovitame neid mängimiseks lastele alates 1 eluaastast. Ära jäta last VIIRAGA mängimisel järelvalveta.

Palun arvesta sellega, et elevantsi valmimisega võib sõltuvalt tellimustest minna aega 2-4 tööpäeva alates tellimuse esitamisest meie e-poes. Kui elevantsi on vaja kiiremini, siis palun kirjutage info@roku.ee

Pikkus:
12 cn
Laius:
2 cm
Kõrgus:
8 cm
Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga