järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

NeSaRu kee valge

39,24 €
NeSaRu kee valge
NeSaRu kee valge
NeSaRu kee valge

NeSaRu kee valge

39,24 €

See imeline närimis- ja imetamiskee ühendab endas rudraksha seemnete krobelise pinna, sandlipuu rahustava aroomi ja neemipuu tervendava toime. NeSaRu kees on ühendatud naturaalsed ja orgaanilised materjalid. See malakee pakub sulle rahu ja tasakaalu, mis kiirgub kees kasutatud puidust. NeSaRu kees on 30 sandlipuust helmest, millel on mahe rahustav aroom. Keti kogupikkus on ca 53 cm. Tuti pikkus ca 9 cm. Kee on valmistatud 8 mm helmestest.

NeSaRu kee tutt on valmistatud 100% puuvillasest materjalist, samuti on kaelakee tervenisti puuvillasel nooril. Kee on valminud 100% orgaanilisest töötlemata puidust. See kaelakee on valminud käsitööna ja seetõttu võib toodetel esineda minimaalseid erisusi. Hoia kee tutti niiskuse eest. Kaelakee ei sisalda BPA-d, PVC-d, lateksit, vaiku, õli, ftalaate ega pliid. 

Puhasta kaelakee seebiveega ja riputa kuivama. Pärast puhastamist kanna keele kookosõli, see moodustab närimiskeele kaitsva pinna.

See kee on valmistatud kasutamiseks täiskasvanutele. Tegu ei ole mänguasjaga. Last ei tohi jätta koos närimiskeega ilma järelvalveta.

Tootja LittleBitingTree

Pikkus:
53 cm
Laius:
Kõrgus:
Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga