järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Virsikutooni tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakee

36,23 €
Virsikutooni tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakee
Virsikutooni tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakee

Virsikutooni tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakee

36,23 €

See kaelakee koosneb kokku 108-st neemipuu ja sandlipuu helmest. Kaelakee valmistamiseks kasutatud helmed on valminud käsitööna. Töötlemata neemipuust helmeid on lapsel hammaste tuleku ajal mõnus närida. Sandlipuu helmed on hea rahustava lõhnaga. Sandlipuu puit lõhnab ka pärast pikaajalist kasutamist. Sandlipuu puitu kasutatakse ka aroomiteraapias. 

Kõik tutid on värvitud käsitsi, kasutades looduslikke juurviljadest ja taimedest valmistatud värve. Need ilusad värvilised tutid püüavad su lapse tähelepanu näiteks imetamise ajal.

Kõik kaelakee helmed on 100% orgaanilisest puidust. Värvilise tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakee on PA, PVC, lateksi, vaigu, õli, ftalaatide ja pliivaba. 
Kee puhastamiseks sobib seebivesi. Pärast puhastamiset riputage kett kuivama. Kui kee on puhastatud ja kuiv, siis katke see kookosõliga. Kookosõli aitab kaelakeel kauem puhtana püsida. Ärge peske seda ketti nõudepesumasinas. 

Keti kogupikkus on ca 45 cm. Tuti pikkus ca 9 cm. Kaelakee valmistamiseks on kasutatud orgaanilisest puuvillast nööri ja tutt ise on samuti valmistatud orgaanilisest puuvillast. Kõik värvilise tutiga sandlipuu ja neemipuu kaelakeed on valminud käsitööna ning seetõttu võib esineda minimaalseid erisusi. Tutid on käsitsi värvitud taimsete värvidega. Kui tutt saab märjaks võib see anda veidi värvi.

See kaelakee ei ole mänguasi ja on loodud emadele. Ärge jätke last ilma järelvalveta kaelakeega mängima.

Tootja LittleBitingTree

Pikkus:
46 cm
Laius:
Kõrgus:
Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga