järgmine slaid nuppeelmine slaid nupp

Oli & Carol mänguasjad

Oli&Carol mänguasjad on naturaalsest hevea puudelt saadud kummist ning toiduvärvidega värvitud. Oli&Carol naturaalsest kummist mänguasjad on mõnusalt pehmed ja väga kerged. Lastel on neid hea närida ja mugav käes hoida. Oli&Carol kummiloomad on asendamatud kaaslased vannis või suvel basseinis.

Oli&Caroli mänguasjadel ei ole põhja all auku ja nii ei kogu nad endasse vett ning püsivad samas vee peal. Oli&Caroli kummist mänguasju on lihtne puhastada. Pese mänguasju voolava vee all või puhasta lihtsalt niiske lapiga.

Lemmiklelu võib last saata vankrisõidul või autoreisil. Kummist mänguasja on lapsel mugav käes hoida, huvitav vaadata ja soovi korral mõnus närida. Pärast pikka päeva on lihtne mänguasi puhtaks pesta, kuivatada ning lelu võib tulla lapsega ka voodisse kaasa. 

Meie erilised lemmikud on erinevad puuvilja närimislelud, paadikesed ning koer Täpi.

Pärast Pariisis toimunud Maison&Objet 2016 näitust vastasid Oli&Caroli loojad Roku poolt saadetud küsimustele.

Kuidas tulid Olimpia ja Carolina mõttele hakata tootma kummist mänguasju? 

Brändi Oli&Carol loojad on õed Olimpia ja Carolina. Olimpia on 23 aastane ja Carolina 18. Nad elavad Barcelonas ning otsustasid luua oma ettevõtte kaks aastat tagasi. Õed armastavad disaini ja loodust ning soovisid luua keskkonnasõbralikke tooteid. Lisaks oli nende sooviks töötada ettevõttes, kus neil oleks võimalus koos töötada ja töö oleks lõbus. Oli&Carol mänguasjad on tehtud 100% naturaalsest hevea puudelt saadud kummist. Mänguasjad on terved, ilma ühegi avata, kust vesi võiks sisse valguda. Selle tulemusena on need mänguasjad täiuslikud närimiseks, hügieenilised, ohutud närida ning lisaks biolagunevad. Neid kummist mänguasju saab kasutada hammaste tuleku ajal, vannis, kaunistusena sisekujunduses jne.

Miks on sotsiaalne vastutus Olimpia ja Carolina jaoks olulisel kohal? 

Me usume, et meil on kohustus aidata teisi. Me kõik peame aitama neid, kes ei saa lubada endale põhivajaduste rahuldamist. Oli&Caroli koostöö kolmanda maailma riikidega on meie töö üks parimaid tulemusi. Meie missioon on võimaldada hariduse omandamine India lastele Baba Jodh Sachiyar koolis Pohja-Indias.

Millise toote üle tunnete ise erilist uhkust või äkki on mõnel tootel eriline saamislugu? 

Caroli lemmik on merihobune Mulli, kuna talle meeldivad kõik sportlikud harrastused, mis on seotud vee ja loodusega. Olimpia lemmik on klassikaline ühevärviline kollane vannipart Elvis, kuna tema on rohkem klassikalise stiili pooldaja. 

Vaata kindlasti ka teisi Oli&Caroli kummist mänguasju, mis meil müügil.

Sharing is caring

ROKU uudised

Liitu Roku Uudiskirjaga